מאז ומעולם המטבח היה המרכז של הבית. עוד הרבה לפני שמטבחים הפכו לרהיטים מעוצבים ושימשו כאלמנטים פונקציונאליים בלבד, המטבח היה המקום בו כולם נפגשים – בתחילת היום, עם ארוחת הבוקר, באמצע היום לארוחת צהריים, בסופו של יום, לארוחת ערב או סתם כוסית קטנה של לפני השינה ולפעמים גם באמצע הלילה, סתם כי לא בא לישון או קשה להירדם.

עם השנים, הפך המרכז של הבית מחדר פונקציונאלי פשוט למוזיאון מעוצב של ממש. מטבחים כפריים אינם מה שהיו פעם, מטבחים כפריים של היום הינם ז’אנר עיצובי שלם המספק מחד את הפונקציונאליות המושלמת והנוחות הנדרשת מחלל שבו מבלים חלק ניכר משעות היום ומאידך, מטבח כפרי משרה אווירה חמימה ומשפחתית, ממש כמו פעם. אותה הגברת רק יותר מעוצבת.

כנ”ל לגבי מטבחים מודרניים, אם עד לפני עשור או שניים מטבחים מודרניים היו כאלה המאפשרים מקום למדיח כלים או מיקרוגל ומציגים פתרונות אחסון כגון ארונות מסתובבים ונישות שונות, מטבחים מודרניים של העידן המודרני-הייטקי (היינו שנת 2015) שמים דגש ניכר על עיצוב המשלב פונקציונאליות, בלי לגרוע מאף אחד מהשניים ולו מעט. המטבח של היום הינו חדר תצוגה לכל דבר וככזה עליו להיות חלק קוהרנטי מחלל הבית ועם זאת, לקבל את הכבוד המגיע לו כחלל החשוב בבית.

 

 

פיצ’רים מיוחדים למטבח – מטבחים מודרניים בעיצוב מיוחד מבית סמגל

 

מנגנוני טריקה שקטה, טכנולוגיות המונעות סגירת מגירות על האצבעות ועוד מגוון עצום של פתרונות חכמים המבוססים רובם ככולם על מחקר וטכנולוגיה מתקדמת, הופכים את המטבחים שלSamgal Concept, הן המטבח הכפרי והן המודרני, לגאדג’טים של ממש.

כדי להשאיר אתכם עם טעם של עוד, Samgal Concept מציעה מגוון מטבחים במבצע – בואו לחנויות או כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו להתרשם מכל האפשרויות לרכישת מטבחים במבצע, לבחור את מה שמתאים בדיוק לסגנון שלכם ולאופי הבית שלכם ולצאת עם מטבח חדש, מודרני ומעוצב כמו שתמיד חלמתם שיהיה לכם. בינתיים, אתם מוזמנים לשוטט באתר שלנו ולהבין ש-Samgal Concept זה הרבה מעבר למטבח, זו תפיסת חיים שתהפוך את החיים שלכם ליפים, נעימים וטעימים יותר.