סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

בחירת ארונות הזזה יוקרתיים

תמיד חלמתם על סדר וארגון מופתי בארון או חדר הארונות שלכם? מעוניינים בתוספת עיצובית מרשימה לחדר השינה שלכם? אצלנו תמצאו ארונות הזזה יוקרתיים שמתאימים בדיוק למרחב אותו אתם מעוניינים לעצב. מדובר בפריט בעל ערך עיצובי גבוה וכמובן פרקטיות גבוהה. בעמוד זה נדבר על ההבדלים המרכזיים בין ארונות הזזה יוקרתיים לארונות רגילים, על חדרי ארונות וארונות רצפה, ועל סידור המרחב הפנימי של הארון שלכם בצורה שתאפשר סדר מופתי, יעילות גבוהה וכמובן נראות מצוינת.

במה נבדלים ארונות הזזה יוקרתיים מארונות רגילים?

תחשבו על זה לרגע קט, כמה ארונות ראיתם בחיים שלכם? וכמה מתוכם אתם באמת זוכרים? קשה מאוד לקחת פריט כה סטנדרטי ולהפוך אותו לפריט ייחודי ללא המחשבה הייחודית שוברת השגרה, ללא היכולת לחשוב מחוץ לקופסא וללא יכולת עיצוב מיוחדת שיכולה להפוך כל רהיט סטנדרטי ופשוט ליצירת מופת של ממש. ארונות הזזה יוקרתיים הם פריט עיצובי לכל דבר, הם פרי עבודתו של מעצב, שחושב על הפרטים הקטנים ועל האופן בו ניתן להוסיף ייחודיות ומקוריות לפריט שהוא סטנדרטי בעיקרו. גם ארונות שירות יכולים להיות יוקרתיים, ולהיבדל מארונות אחרים באמצעות מאפייני צבע וצורה ייחודיים. ארונות רגילים הם פריט סטנדרטי, רגיל ומקובע, מרובע בדרך כלל ברמת עיצוב מוגבלת. מה שהופך ארונות רגילים ליוקרתיים הוא שימוש בחומרים מיוחדים, ובתפיסות עיצוב שונות כמו שימוש בסוגי עץ שונים, שילוב של מתכת וזכוכית וכמובן עיצוב חזותי מיוחד ושובר שגרה.

חדרי ארונות או ארונות רצפה?

ארונות הזזה בעיצוב ייחודי לביתפעמים רבות נראה כי חדרי ארונות הם משעממים באופיים וכי לא ניתן להפוך אותם לפריטים עיצוביים שמושכים את העין ומרתקים את הצופה בהם. עם זאת, כל מעצב טוב ידע להגיד לכם שגם חדרי ארונות יכולים להיות יוקרתיים ומיוחדים. ארונות הזזה יוקרתיים המותקנים בחדרי ארונות יכולים להשוות לחדר מראה מיוחד והולם, וכמובן את ההוד וההדר שאתם מחפשים. הבחירה בחדרי ארונות והעדפתם על פני ארונות רצפה היא בחירה לא פשוטה, מכיוון שהיא מחייבת שינוי במבנה הבית עצמו, ולא רק בהצבת הרהיט כפי שנעשית במקרה של ארונות רגילים. עם זאת, חשוב לזכור שכשמדובר בתחום של ארונות הזזה יוקרתיים, ניתן להתקין את דלתות ההזזה בשני המקרים – בין אם מדובר בארונות רצפה ובין אם מדובר בחדרי ארונות.

עיצוב פנים של מרחב הארון שלכם

כאשר אתם מעצבים את הארון שלכם, חשוב מאוד לדאוג לנראות של החלל הפנימי של הארון ולא רק לצד החיצוני שלו. עיצוב נכון של המרחב הפנימי של הארון יאפשר לכם להציג את החפצים הנמצאים בו בצורה קלה ופשוטה המאפשרת בחירה של בגדים ואביזרים ללא נבירה מיותרת בערימות של חפצים. ישנם כלים רבים שעוזרים בסידור המרחב הפנימי של הארון שלכם, כמו מתלים ייחודיים לנעליים, כובעים וחגורות. השימוש בכלים אלה חוסך במקום, ויוצר תחושת מרחב, בנוסף לסדר הרב שהוא מאפשר.

כאשר אתם מתקינים בביתכם ארונות הזזה, אתם בוחרים באיכות בלתי מתפשרת, בעיצוב מרשים ויוקרתי ובאמירה עיצובית חזקה. חשוב מאוד לוודא שהבחירות הללו ממשיכות גם לצד הפנימי של הארון ולא רק נשארות מבחוץ, ולכן ישנה חשיבות רבה בעיצוב החלל הפנימי של הארון שלכם. בגדים רבים שנותרים תלויים בארון ללא שימוש יכולים להתפנות אל מרחבי אחסון אחרים על מנת ליצור מרחב נוסף בתוך הארון, בין אם זה במקרים של חוסר שימוש ובין אם בהחלפה של מלתחת קיץ בחורף ולהיפך.

שיחה עם נציג