סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

עיצוב ארונות הזזה לנוער

ארונות הזזה לנוער מאפשרים לנו לעצב חדרי נוער אשר יש בהם שקט עיצובי. ארון הזזה איכותי מאפשר לאחסן בתוכו את כל הבגדים המרובים שבני הנוער שלנו אוהבים ללבוש, את כל הנעליים שלהם אשר אחרת היו מפוזרות ברחבי החדר, וכן את שאר הציוד שלהם כגון תיקים, מצעים, מגבות וכן הלאה. בדרך זאת, ארונות הזזה לנוער מאפשרים את מה שכולנו שואפים אליו : סדר בחדר.

מחלקת הארונות של סמגל קונספט מתמחה בעיצוב ארונות בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח. יש לנו נסיון רב בעיצוב ובניית ארונות הזזה לנוער אשר ישתלבו בעיצוב חדר הנוער ויתנו לו מראה מעוצב, איכותי ונעים, ויפתרו את אחת הבעיות המציקות ביותר בחדרי הנוער והיא בעיית האחסון.

כיצד לעצב ארונות הזזה לנוער כך שישתלבו בחדר באופן מושלם?

בעיצוב ארונות הזזה לנוער אנו צריכים להקפיד שהארון יתוכנן באופן חכם ויתאים באופן המיטבי לחלל החדר. אנחנו ממליצים לעשות שימוש במבנה החדר, בנישות קיימות ובחלוקת הקירות כך שהארון ישתלב בחדר בצורה שתתפוס כמה שפחות מקום. אנחנו נשמח לפגוש אתכם ולהתבונן בשרטוט של החדר המיועד ובהתאם לו לתכנן ולבנות ארון שישתלב בחדר בצורה הטובה ביותר.

מאילו חומרים ניתן לבנות ארונות הזזה לנוער?

ארונות הזזה לנוער בנויים משלושה חלקים : במת הארון, גוף הארון, וחזיתות הארון. במת הארון בנויה כך שהיא מפרידה את גוף הארון מרצפת החדר. היא בנויה מסנדוויץ אוקומה אוסטרלי אשר ידוע באיכותו, חוזקו ועמידותו. גוף הארון עצמו מיוצר משבבית דחוסה. השבבית הדחוסה מצופה במלמין איכותי יצוק. תוכלו לבחור את צבע המלמין מתוך מגוון רחב של גוונים אפשריים. חזיתות הארון הן החלק בו ניתן להפגין את מירב היצירתיות בעיצוב ארונות הזהה לנוער. האפשרויות כוללות שלייף לק במגוון של צבעים וגימורים, זכוכיות חלקות או מודפסות, שקופות או אטומות, ובמגוון של צבעים לבחירתכם, פורניר לסוגיו השונים, וכמובן פורמייקה בצבעים שונים לבחירתכם.

יתרונות של ארונות הזזה לנוער

ארונות הזזה לנוער משתלבים בחלל החדר באופן טוב יותר מארונות אחרים. שיטת ההזזה מאפשרת בחירת מיקום הארון ללא דאגה בנוגע למיקומם של רהיטים קרובים, לעומת ארון עם דלתות נפתחות, בו הדלתות הנפתחות עלולות להיתקל במחסומים ומכשולים שונים בדמות ריהוט נוסף בחדר, או לחסום כניסות ומעברים בחדר.

ארונות הזזה לנוער הם עמידים יותר מארונות עם דלתות נפתחות. כולנו נתקלנו בתופעה המטרידה של צירי דלתות לא איכותיים אשר עם הזמן נחלשים, ואפילו נתלשים ממקומם. מכוון שאנחנו עושים בארונות שימוש יומיומי, צירי הדלתות מתקשים לעמוד בעומס הרבה ובתנועה המתמשכת לאורך זמן ואז מתחילות התקלות. לעומת זאת, דלתות הזזה אינן זקוקות לצירים, ומנגנון ההפעלה שלהן הוא אמין ועמיד לאורך זמן. זה משמעותי במיוחד אצל בני הנוער היקרים שלנו שעושים שימוש כה תכוף בארונות : פותחים סוגרים ושוב פותחים ובאמצע שואגים “אין לי מה ללבוש”.. בחירה בארונות הזזה לא תחסוך לכם את הטקס המוכר לכל הורה לבני נוער, אבל היא תחסוך לכם את הבלאי ואת התיקונים הנדרשים בארונות עם דלתות נפתחות.

ארונות הזזה יכולים להיות פריט עיצובי משגע בחדר הנוער שלכם. המגוון העצום של חזיתות הניתנות לבחירה בארונות הזזה לנוער מאפשרים לכם לעצב את הארון בדיוק לפי הטעם שלכם או של בני הנוער היקרים שלכם. השמים הם הגבול וזאת הזדמנות מצוינת לפרויקט משותף שלכם עם ילדיכם. תוכלו לבחור בין חזיתות פורניר, פורמייקה, זכוכית או שליף לק, במגוון של צבעים, מרקמים והדפסים, ולעצב את הארון המושלם עבורכם.

שיחה עם נציג