סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

בחירת שיש למטבח הביתי

בעת עיצוב הבית מחדש אתם נידרשים לשים לב לכל חדרי הבית. הסלון, חדרי השינה, חדר האמבטיה והמקלחת, חדר הילדים וכמובן, החדר העסוק ביותר בבית, המטבח. במיוחד תידרשו לשים לב לחלק בו מתבצעת כל העבודה – השיש. בחירת שיש מטבח צריכה להיעשות בדיוק וקפדנות, כי מדובר לא רק בצבע וצורה, אלא גם באיכות שאמורה להחזיר מעמד שנים ארוכות. בעמוד זה נדבר על בחירת שיש מטבח שיתאים לכם מבין שפע של סגנונות עיצוב, נמליץ על מספר סגנונות עיצוב יוצאי דופן לעיצוב המטבח הביתי שלכם והשיש שבו, ועל התייעצות עם אנשי המקצוע הנכונים שיעזרו לכם לבחור את השיש המושלם עבורכם.

סגנונות עיצוב מרובים, ורק מטבח אחד

בימינו אנו נמצאים בעידן של בחירה מרובה, בה נצטרך לשים לב לפרטים רבים מבין הצעות רבות ושונות שנקבל כאשר נבצע רכישה בכל תחום, גם בבחירת שיש מטבח. ישנם סגנונות עיצוב מרובים בהם נוכל להיתקל בעת בחירת השיש הנכון עבורינו, ורק מטבח אחד למקם בו את השיש המושלם שבחרנו. על מנת למקד את ההחלטה נצטרך לבחור ראשית את סוג האבן וצבעה, ולאחר מכן נוכל לדייק בפרטים הקטנים של השיש והתקנתו. תוספות קטנות שעושות את ההבדל כמו למשל עיטורים המוטבעים בתוך השיש הן תוספת מאוחרת בעוד שבחירת האבן עצמה היא החלק המרכזי. כמובן שבחירת השיש למטבח שלכם צריכה להיעשות בהתאם לסגנון העיצוב המרכזי בו המטבח שלכם מעוצב. מטבח איטלקי או מטבח אמריקאי יראו שונה מאוד האחד מהשני, וכמובן שבחירת השיש שיתאים למטבח האמריקאי או המטבח האיטלקי תהיה שונה.

סגנונות עיצוב ייחודיים

 הזמנת שיש למטבח ביתימעצבי פנים, אדריכלים ואנשים שאוהבים לגוון ולסגנן נוהגים לחדש מדי שנה ולצאת עם עיצובים חדשים שמוטבעים עמוק בתודעה של צרכן עיצוב הפנים הישראלי. נוכל לראות ביותר ויותר בתים מטבחים מעץ מלא, מטבחים בסגנונות עיצוב מודרניים המשלבים עיצובי מתכת וזכוכית ועיצובים כפריים שעושים שימוש בכלים בעלי מראה וינטג’ לצד עיצוב של רהיטי מטבח וציוד בסגנון של פעם. מכיוון שכל שיש מטבח תופס חלק נכבד ביותר מהמטבח כולו, בחירת השיש היא מלאכה מורכבת שצריכה להתחשב בסגנון העיצוב הייחודי בו מעוצב המטבח. סגנונות עיצוב מסוימים מחליפים שיש מטבח במשטחי נירוסטה, בדומה למטבחים של מסעדות ומוסדות, אך ברוב המקרים בחירה זו נחשבת למשעממת יותר, בגלל המראה המוסדי שמשטחי נירוסטה מקנים למטבחים בהם הם מותקנים.

 

 

התייעצות עם איש מקצוע לגבי בחירת שיש מטבח שיתאים לצרכיכם

כשנגמרו לכם כל כיווני המחשבה ואתם מחפשים רעיונות לעיצוב מטבח, אתם תמיד יכולים להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע שיוכלו לכוון אתכם. אדריכלים ומעצבי פנים המציעים את שירותיהם מביאים איתם ניסיון וידע מעשי ותיאורטי שיכולים לעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה ולבחור את שיש מטבח שמתאים לכם בצורה הטובה ביותר. אם אתם נעזרים בשירותיהם של אנשי מקצוע, תוכלו ליהנות מהדמיה מוקדמת של כל שיש מטבח שתבחרו באמצעות תוכנות לעיצוב תלת מימדי. פעמים רבות, חברות המייצרות שיש מטבח מעמידות לרשות לקוחותיהן מעצבי פנים ואנשי מקצוע אחרים שיכולים לסייע בבחירת השיש הנכון למטבח קיים או בשילוב שיש עם עיצוב חדש. השירות ניתן כחלק מתהליך עידוד המכירה של החברה המייצרת את השיש, וכמובן משרת את הלקוחות שמעוניינים לרכוש את השיש מהחברה איתה הם יצרו קשר.

שיחה עם נציג