סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

בניית חדר ארונות באופן עצמאי או בסיוע חברה

התפתחות תחום העיצוב הביאה לכך שהיום חדרי ארונות אינם מזכירים כלל וכלל את החדרים הישנים. אם פעם חדרי ארונות נחשבו לפריט עיצוב לא ממש משמעותי בבית, הרי היום הם תופסים בו מקום משמעותי.

בתקופה בה תחום העיצוב רק הולך ומתפתח זה רק טבעי שאנשים ירצו לבנות את ביתם בכוחות עצמם. מסקרים שנערכו בשנים האחרונות מתברר כי לא מעט ישראלים מעדיפים לבנות את ביתם בכוחות עצמם. עבור חובבי הבנייה שבניכם בנייה של חדר ארונות יכולה להיחשב כחלום של ממש אך הניסיון מלמד כי אין כמו חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. לא מעט ישראלים המבקשים להגשים את החלום ולבנות חדר ארונות מוצאים את עצמם מתלבטים כל הדרך להגשמת החלום. אין ספק כי מדובר בקושי ומכאן חברה מקצועית יכולה לסייע.

איך לבחור חברה מתאימה?

בחירת חברה לצורך בניית חדר ארונות הינה משימה מורכבת. למעשה, החברה היא אחראית על כל הנעשה בשטח ומנהלת את הליך הבנייה תוך התאמה לצרכים של האנשים החיים בבית. אחרי הכל, מדובר בבית החלומות שלכם ולכן זה רק מתבקש כי תוכלו להרגיש בו בנוח. מכאן יש לבחור את החברה הטובה ביותר המתאימה לצרכים ולרצונות שלכם. אנשים מבלים לא מעט בבית ולכן חשוב מאד להרגיש בו בנוח.

 בבואכם לבחור חברה זכרו!

ביצוע סקר שוק: כדאי לבצע סקר שוק ולראות מי הן החברות המובילות היום וכן לבחון את הפערים והצעות המחיר בקרב חברות שונות.

  • התייעצות: כמו כן ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע אחרים על מנת לגבש החלטה בבחירת חברה מתאימה.
  • לבחון עבודת קודמות: בבחירת חברה לצורך בניית חדר ארונות כדאי לבקש ולראות את העבודות הקודמות. כדאי לראות עבודות קודמות ולא להסתפק בחצאי עבודה. ניתן להבחין בין עבודות מוגמרות שהושלמו על ידי בעלי מקצוע לבין עבודות של חובבנים.
  • המלצות של בני משפחה או חברים: ניתן גם להתייעץ עם בני משפחה או חברים אשר יכולים להעיד על מקצועיות ויצירתיות.
  • כימיה: היות ומדובר באחד מפריטי העיצוב החשובים ביותר בבית המיועד לאחסון חפצים שונים, יש לבחור חברה מקצועית שיש לכם כימיה עם בעלי המקצוע. במהלך הכנת החדר עשויות לעלות לא מעט שאלות ולכן היחסים עם החברה מהווים פרמטר חשוב בקבלת ההחלטה.

התבוננות קדימה

ההבדל בין בנייה עצמאית לבין שכירת שירותיה של חברה מקצועית בא לידי ביטוי בראייה קדימה. לעיתים, בניית חדר ארונות באופן עצמאי אנחנו לא יכולים לראות את הדברים בצורה כוללת ולכן כניסה של חברה מקצועית עשויה להראות את הדברים באור שונה לחלוטין.

בעת בניית החדר חשוב להביא בחשבון את מה שייקרא בעתיד למשל אם מדובר בחדר ילדים, אז יש לחשוב על אפשרות לבנות חדרי ארונות גדולים על מנת להכיל את כל החפצים של הילדים מתקופות שונות ולא לבנות ארונות קטנים בהם אין מקום לאחסון.

התייעצות עם מומחים בתחום תוכל לחסוך לכם הרבה שאלות וכאב ראש בעתיד. אמנם אין כמו הרגשה טובה שבניתם חלק מהבית בכוחות עצמכם, אבל אין ספק כי יד של מומחים יכולה לסייע עד מאד. בכל הנוגע לבנייה של חדרי ארונות סוף מעשה במחשבה תחילה. בעת תכנון חדרי ארונות יש לשים לב לגודל של החדר וכן לחלוקה של החללים השונים.

שיחה עם נציג