סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

בעלי טעם מיוחד? קנו ריהוט יוקרתי בהתאמה אישית לבית

אנשים בעלי טעם מיוחד לעולם לא יסתפקו בריהוט מסחרי ומוכר אלא תמיד יחפשו את העיצוב המעניין, הייחודי והשונה. אם גם לכם יש טעם יוצא דופן ואתם לא מתפשרים על ריהוט בנאלי, כדאי שתתחילו לחפש רהיטים במקומות יוצאי דופן.

הבית הפרטי של כל אחד מאיתנו

הבית הינו המעוז הפרטי שלנו, המקום בו אנחנו יכולים להניח ראש ורגליים ולנוח. הבית גם משקף בצורה ישירה לחלוטין את אורח החיים שלנו ואת הערכים החשובים לנו, את האופן בו אנחנו בוחרים לנהל את חיינו ואת ההרגלים המשמעותיים שלנו, את ההעדפות העיצוביות ואפילו את היחסים במשפחה. מאחר והבית מהווה מראה כל כך ישירה לאיכות ולאורח החיים של כל אחד מאיתנו, חשוב להשקיע בו ולבחור את התכולה המתאימה לנו יותר מכל.

מסגרת הבית

מסגרת הבית כוללת את הקירות והתקרה, החלונות והדלתות. על מנת להפוך את מסגרת הבית למיוחדת ניתן לנקוט בכמה אמצעים ייחודיים. צביעת קירות הבית בטקסטורות ייחודיות מאפשרת ליצור בתוך חללי הפנים מראה מרשים ושונה מכל בית אחר. המרחב שנפתח לבעלי הבית בבחירת מגון טקסטורות שונות הינו עצום ומעניק חופש עיצובי רב עוצמה. ניתן לצבוע את הקירות בגוון מסוים ואת התקרה בגוון שונה.

רהיטי הבית

על אף שהתקרה והקירות הינם בעלי משמעות רבה בעיצוב הבית, הרכיבים שממלאים את החלל הם אלו שמושכים את תשומת הלב של הנוכחים בבית יותר מכל. בעלי טעם מיוחד ושונה לרוב לא יתפשרו על רהיטים מסחריים בעיצוב בנלי. חובבי הטעם הייחודי יעדיפו תמיד למצוא רהיטים מעוצבים בסגנון יוקרתי, מיוחדים, כאלה שלא ניתן למצוא בכל חנות רהיטים וכאלה שאינם מהווים חלק מהטרנדים המרכזיים של כל תקופה.ריהוט יוקרתי לבית

חיפוש רהיטים בחנויות ייחודיות

התרבות המערבית מביאה עמה לא מעט טרנדים השופעים ומתפשטים לכל העולם. מגמות אופנתיות שונות עוברות מאזור לאזור ומחוללות שינויים חברתיים ועיצוביים דרסטיים. רהיטים ייחודיים ויוצאי דופן לא ניתן למצוא במקומות מסחריים ובחנויות רשת בינלאומיות המספקות דגמים תעשייתיים שונים במספרים עצומים. אלו הרוצים לרהט את הבית באופן ייחודי ויוצא דופן יצטרכו לחפש את הרהיטים שלהם בחנויות ייחודיות.

חנויות בוטיק וחנויות יוקרה המייצרות רהיטים מיוחדים מאפשרות לכל לקוח להזמין את הספות והשולחנות המתאימים לו לפי הזמנה אישית. הבחירה בחנויות בוטיק מבטיחה רהיטים ברמה גבוהה ושמירה  על מקוריות יוצאת דופן בייחודיותה, בעיצוב הביתי וברושם הכללי הנותר על המבקרים בבית.

שיחה עם נציג