סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

כיצד נבחר פינת אוכל מתאימה לבית ולמטבח?

בחירת פינת אוכל חדשה ומתאימה לעיצוב הבית ולמטבח היא עסק לא פשוט כלל וכלל, לרוב ישנם שיעורי בית רבים שתצטרכו לעשות מבעוד מועד, בין אם מול אנשי מקצוע ואם לבדכם, על מנת שתוכלו לשלב בהצלחה בין הרצונות והאידיאיליה שלכם לבין הפרקטיקה והאפשרויות בפועל.

במידה ותהיו מעוניינים לבחור בפינת אוכל אשר תשתלב בצורה המדויקת ביותר עם המטבח הקיים בבית, עליכם יהיה לקחת בחשבון מספר מרכיבים עיקריים כמו החומר ממנו עשויה פינת האוכל ביחס למטבח וכן הסגנון העיצובי של כל אחד מהם. במידה ותהיה הרמוניה בין המטבח ופינת האוכל אזי תזכו לדעת כי יהיה לכם כיף מאי פעם לשבת בו. בסיקור הקצר שלפניכם ננסה לספק לכם מספר טיפים חשובים בכל הנוגע לבחירה של פינת אוכל מעוצבת בהתאמה לבית ולמטבח. פינת אוכל אשר משתלבת עיצובית עם המטבח הקיים כאילו הייתה שם מתמיד. אנו מאמינים כי בסופו של יום תהיו יותר מאשר מרוצים מבחירה בפינת האוכל שתבצעו וזאת הודות לטיפים שיצוינו להלן, נתחיל:

איכות גימור וייצור גבוהים: בראש ובראשונה יש לוודא כי רוכשים פינת באיכות ייצור גבוהה ככל הניתן. פינת אוכל אשר תאפשר לנו בעצם לעשות בה שימוש לאורך השנים ומבלי לחשוש שתוך זמן מה היא תתמוטט. יתר על כן, פינות אוכל מחומרים קשים במיוחד יהיו נוחים לעבודות בצק שונות וכל עבודה אחרת.

תוצרת אירופית: במידה וידכם משגת אזי מומלץ לרכוש פינות אוכל מתוצרת אירופית בלבד. פינות האוכל האירופיות ידועות בעולם כאיכותיות ביותר שקיימות. מדובר בפינות אוכל אשר צפויות לספק לכם את האפשרות ליהנות מישיבה משפחתית עם המשפחה ובו בזמן להתרפק על היופי המדהים של המטבח ופינת האוכל יחדיו.

חברה עם שירות אמין: אמינות היא שם המשחק בתחום. ככל שבוחרים בחברה אמינה ומוכרת יותר כך סביר להניח שהמוצר שתקבלו יהיו איכותי יותר ולצד זאת רוב הסיכויים שתספק שירותי התקנה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

התקנה יסודית: יש לוודא כי שולחן האוכל מותקן באופן היסודי ביותר שקיים. במידה וחובבנים יבצעו את ההתקנה של השולחן אזי עלול להתרחש מקרה בו אתם צפויים למצוא את עצמכם עם שולחן זז. הדבר צפוי להזיק לשולחן מאוד בטווח הארוך ובו בזמן למנוע ממכם לשבת בנחת ביחד עם המשפחה לארוחת יומיות. לאור זאת יש לוודא כי פונים אך ורק לחברה אשר ידועה כמקצועית ואמינה בשוק פינות הישיבה.

להיוועץ עם כל המשפחה טרם הרכישה: במיוחד כאשר מתכננים לעשות רכישה גדולה מעין זו, חשוב מאוד להתייעץ ככל הניתן עם שאר בני המשפחה וזאת בכדי שבסופו של יום כולו יוכלו ליהנות מן פינת האוכל. פינת האוכל תאפשר לכולם להרגיש חלק מהבית ובכך היא צפויה לאפשר את הגיבוש המשפחתי בעצם.

מספיק מקום לכל בני המשפחה: כמובן שאסור לשכוח שפינת האוכל צפויה לאכלס את כל המשפחה יחדיו בערבים מסוימים. לאור זאת תהיו חייבים לוודא במאת האחוזים כי יש מספיק מקום בעבור כל אחד מבני המשפחה ובעבור בני משפחה עתידיים שאתם מתכננים להביא לעולם בעתיד…

שיחה עם נציג