סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

השאלות שאתם חייבים לשאול כשאתם בוחרים חדרי ילדים

עומדים לרכוש חדר ילדים? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר שאלות אותן חשוב שתעלו בפני נציגי המכירות במהלך בחירת החדר.

מספר מילים על בחירת חדרי ילדים

בחירת חדרי ילדים הינה פעולה אותה מומלץ לבצע באופן מושכל בהתאם למספר קריטריונים עיקריים הכוללים בין היתר מענה לשאלות הבאות: האם חדר הילדים מיועד לילד או ילדה, מהו הייעוד העיקרי של החדר (משחק, לינה, הכנת שיעורי בית וכדומה), מהו היקף הציוד האמור להיות מאוחסן בשטח החדר, וכמובן, מהו מספר הילדים האמורים לעשות שימוש בחדר ברמה השוטפת? שאלות אלו ונוספות אמורות להנחות אתכם בכל הנוגע לבחירת חדר הילדים.

אם ככה, אז מה השורה התחתונה?

רהיטים לחדרי ילדיםהשורה התחתונה בכל הנוגע לבחירת חדרי ילדים היא: פונקציונאליות לצד עיצוב, ועל מנת להשיג זאת תדרשו להציג בפני נציגי המכירות מספר שאלות מרכזיות במהלך בחירת חדר הילדים. בין יתר השאלות אותן מומלץ להעלות בפני נציגי המכירות תמצאו:

  • מה הם חומרי הגלם המשמשים לצרכי ייצור חדר הילדים? שאלה זו תאפשר לכם לדעת מה הן איכויות החדר אותו אתם עתידים לרכוש. ברוב המקרים, בחירת חומרי גלם איכותיים תאפשר לכם ליהנות מחדר ילדים עמיד ואיכותי אשר יוכל לשמש אתכם ואת ילדיכם לאורך שנים.
  • איפה מיוצרים הרהיטים? שאלה זו תאפשר לכם לבחור חדרי ילדים המיוצרים ע”י יצרן מקומי, מוכר ואחראי בניגוד ליצרן לא ידוע מארץ אחרת ממנו לא תוכלו לקבל שירות לקוחות (גם אם המוכר מבטיח לכם שירות לשנים…הוא פשוט לא יכול לדעת מה יקרה ולמה תזדקקו…). לא כל מוצר עם שם ישראלי אכן מיוצר בארץ. הדרך הטובה ביותר לבחון זאת היא לברר האם המוצר יכול להיות מותאם לכם אישית מבחינת מידה, צבע וכיוב’. מוצר שמיוצר בארץ הוא גמיש יותר מבחינת האפשרויות. מה שמגיע בארץ אחר – מוגבל יותר בד”כ.
  • מהי האחריות המוענקת לכם ומה היא כוללת? שאלה זו תאפשר לכם לבחון את התועלת מול העלות בכל הנוגע לרכישת חדר הילדים לטווח הארוך.

 האחריות המוענקת לכם ומה היא כוללת? שאלה זו תאפשר לכם לבחון את התועלת מול העלות בכל הנוגע לרכישת חדר הילדים לטווח הארוך.

כמו כן, מומלץ לבדוק עם נציג המכירות האם הרכבת חדר הילדים בו בחרתם מתבצעת בשיטת “עשה זאת בעצמך” או שאתם זוכים לשירות הרכבה מקצועי? בד”כ, קיומה של הרכבה מקצועית נותנת מושג על איכות הרהיט.

עכשיו אתם בוודאי תוהים: מה בנוגע לעיצוב החדר?

השאלות המופיעות לעיל, מאפשרות לכם לבחון את פונקציונאליות חדר הילדים אותו אתם רוכשים לטווח הארוך. בכל הנוגע לעיצוב החדר, מומלץ להעלות בפני נציג המכירות מספר שאלות כגון: מה הם פתרונות האחסון המוצעים

לכם? מהו היצע הצבעים בדגם בו בחרתם? האם ניתן לתכנן חדרי ילדים באופן מודולארי שיתאימו גם לגילאים מתקדמים יותר ושאלות נוספות התואמות את הקריטריונים לבחירת חדרי ילדים כפי שמופיעים בתחילת המאמר.

רוצים לדעת את החלק הכי טוב בבחירת חדרי ילדים?

החלק הכי טוב בבחירת חדרי ילדים הוא שילוב מנצח בין יופי ואיכות. נסו לבדוק את הקולקציה המרהיבה של חברת משכל, חברה מובילה בתעשיית ייצור רהיטי תינוקות, ילדים ונוער. “משכל” מעמידה לרשותכם פתרונות עיצוב

מתקדמים המאפשרים לכם ליהנות גם מחדרי ילדים פונקציונאליים וגם מחדרי ילדים מעוצבים בהתאם לכל הטרנדים המובילים ביותר! והכל: כחול/לבן, 100% ישראלי.

שיחה עם נציג