סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

ארונות הזזה לחדרי ילדים

כל הורה  יודע כי אחת המשימות החשובות ביותר היא בחירת ארונות לחדר ילדים. מבין כל הסוגים השונים של הארונות, הורים יכולים לבחור כיום ארונות הזזה לחדרי ילדים. על היתרונות – במאמר שלפניכם.

בתור הורים אנחנו משקיעים לא מעט בילדינו מתוך מטרה שיהיה להם נוח. אחת המשימות החשובות העומדות בפני כל הורה היא בחירת ארונות בחדר ילדים. בשונה מארונות של מבוגרים, ארונות בחדרי ילדים לא מיועדים אך ורק לאחסון בגדים אלא גם לאחסון חפצים.

חדר הילדים זה המקום בו הילדים צריכים להרגיש בנוח ומכאן חשוב מאד לבחור עבורם ארון שיכיל את כל החפצים שלהם. היום תחום העיצוב התפתח וניתן למצוא ארונות שונים העונים על הצרכים של הילדים למשל ארונות הזזה לחדרי ילדים.

דגשים בבחירת ארונות הזזה בחדר ילדים

כפי שנאמר קודם לכן, היום ניתן לבחור ארונות הזזה לחדרי ילדים הנחשבים לארונות גדולים בעלי שטח אחסון רב המאפשרים להכניס חפצים רבים. אם פעם חדר הילדים היה נחשב למקום קטן המיועד אך ורק לשינה, הרי היום עם התפתחות עיצוב הבית נהוג להזכיר גם את חדר הילדים כאחד החדרים המרכזיים בבית הכולל אזור שינה וגם אזור למשחקים.

כל הורה יודע כי אם הזמן חדר הילדים יאבד את מראהו המקורי ויהפוך מבולגן. על מנת לשמור על הסדר והניקיון, ארונות הזזה לחדרי ילדים הם הפתרון המאפשר לשמור על כל החפצים במקום אחד במקום בכמה מקומות במקביל.

לשאלה מדוע ארונות הזזה הפכו לפופולאריים בשנים האחרונות בקרב חדרי ילדים ניתן לענות באמצעות בחינת פרמטרים שונים:

  • גודל: בבואנו לבחור ארונות לחדרי ילדים אחד הדברים החשובים ביותר שאנו לוקחים לתשומת לב זה הגודל. איך אמרו פעם הגודל לא קובע? ובכן במקרה של ארונות הזזה, הגודל קובע ועוד איך. ארונות מסוג זה מגיעים בגודל גדול המאפשר להכניס את כל החפצים של הילדים וכך לשמור על הסדר.
  • מידות: לפני רכישת ארונות הזזה, כדאי למדוד את גודל החדר שכן כאשר זה נוגע לילדים שלנו לא ממש כדאי להתפשר אלא יש לבחור את הטוב ביותר. מכאן יש לבחור ארון המתאים לצרכים של הילדים.
  • חוזק: לפני רכישת ארונות לחדר ילדים, כדאי לבדוק את החוזק- ההמלצה היא לבדוק מאיזה חומר בנוי הארון – האם זהו חומר חזק שיחזיק מעמד.

כיצד לבחור ארונות הזזה?

כפי שהזכרנו קודם לכן, היום אנחנו נמצאים בתקופה בה פריטי העיצוב לבית בייחוד לחדר הילדים הופכים למרהיבים וגדולים והבחירה אינה פשוטה. אם פעם בתור הורים יכולנו לבחור ארונות במהירות הרי היום הדברים נראם קצת אחרת.. היום מעצבים רבים מזמינים אותנו לבלות שעות על גבי שעות באולמות תצוגה ולבחון סוגים שונים של ארונות עבור חדר הילדים בצבעים ועיצובים שונים, מה שלא היה קיים לפני מספר שנים.

 על מנת לבחור את הארונות הטובים ביותר חשוב מאד להקפיד על גיוון. כמו בכל פינה בבית- גיוון זה שם המשחק. כדי שהילדים יאהבו לבלות בחדר, כדאי להתאים להם את הארון בצורה אישית ולעצב עבורם ארון אליו הם יאהבו להכניס את החפצים שלהם ועל הדרך לשמור על הסדר. מכאן אין תחליף לביקור של נגר מקצועי בבית על מנת לקחת את המידות הדרושות לבניית ארון בהתאמה אישית.

כאשר זה נוגע לילדים אין תחליף לבעלי מקצוע מיומנים, ולכן חשוב מאד לבחור בקפידה בעלי מקצוע שיבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר. בשונה מפעם היום ארון בחדר ילדים אינו מוסתר אלא בדיוק להפך.

שיחה עם נציג