סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

חדר ארונות מודולרי מעוצב

אם בעבר תכנון חדר ארונות היה נראה כמו משימה פשוטה למדי,הרי היום העניין רק הולך ומסתבך. בעקבות השינויים שחלו בתחום העיצוב היום ניתן לראות דגמים שונים של חדרי ארונות. היום מה שעומד במרכז המחשבה זה עניין הנוחות ולכן יש להקדיש מחשבה רבה לנושא. בעת עיצוב חדר ארונות, כדאי להשקיע ולתכנן מראש- רק כך יהיה ניתן לקבל את התוצאה הרצויה.

השינוי שחל בעולם הארונות

בשנים האחרונות משהו טוב קורה בעולם הארונות! אם פעם ארונות היו מספקים רק את פתרונות האחסון הנדרשים, הרי היום זה ממש לא מסתכם בכך! אם פעם חדר ארונות נתפס כאביזר שיש למלא אותו כדי ליצור חלל גדול יותר הרי היום כבר מדברים על שינוי בתפיסה וחלק חשוב מאד בעיצוב החדר.

לא עוד אביזר אלא אביזר שיש ביכולתו לשנות את מראה החדר ולהעניק לו מראה יפה יותר. בשל המודעות ההולכת וגוברת לעיצוב, כניסתם של חדרי ארונות מודולריים לבית הביאה את השינוי המיוחל. חדרי ארונות מסוג זה אינם רק כוללים ארונות כמו ארונות שהיינו רגילים לראות אלא ארונות ההופכים את השהייה בחדר לנעימה יותר.

מהם מדפים מודולריים?

אם עד עכשיו עסקנו ביתרונות של חדרי ארונות בבנייה החדשה, הרי כעת הגיע הזמן לפרט בדיוק מדוע חדרי ארונות מסוג זה מתאימים כל כך לבית. חדר ארונות הכולל מדפים מודולריים המאפשרים משחק עם המרחב הפנימי לצורך יצירת אזור גדול יותר וכן צמצום של מרחב באזור אחר בו אין צורך בחלל גדול. מדפים מסוג זה קיימים ממתכת בכל רוחב או גודל וניתן להתאים אותם לכל שטח, בין אם מדובר בחדר ילדים או בין אם מדובר בחדר עבודה.

על גבי מדפים מודולרים ניתן להניח במקביל גם מוצרים בינוניים וגם מוצרים כבדים. בין אם מדובר בבגדים או בדף שלם של מוצרי קוסמטיקה, אין ממה לחשוש אלא פשוט אפשר להניח את המוצרים על המדפים.

התייעצות עם מעצב פנים

היתרון המרכזי של חדר ארונות מודולרי טמון בעובדה כי ניתן להרכיב מדפים באופן קל יותר ללא תכנון מראש. מתחשק לכם להרכיב מדפים בחדר הילדים? ניתן לעשות זאת בקלות רבה! במידה והנכם מתלבטים בנוגע לעיצוב חדר ארונות ניתן להתייעץ עם מעצב פנים מומחה. מעצב פנים מנוסה יתרום מניסיונו הרב ויסייע לכם בעיצוב החדר בצורה המתאימה ביותר ואתם תוכלו ליהנות מהתוצאה. בין אם מדובר בחדר ילדים או בחדר עבודה, מעצב פנים יביא זווית רעננה לבית.

כפי שנאמר קודם לכן היום בתחום העיצוב ישנם מעצבים רבים, אך כיצד נבחר את המעצב הטוב ביותר? אחת השיטות היא באמצעות האינטרנט. היום כמעט לכל מעצב פנים יש אתר אינטרנט ובו ניתן להתרשם מעבודותיו. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר האינטרנט לבחון את העבודות ולהחליט האם זהו האיש אותו אתם מעונייניים לשכור את שירותיו.

דרך נוספת בה ניתן לבחור מעצב פנים היא באמצעות התייעצות עם משפחה או חברים שנעזרו בשירותיו של מעצב פנים והיו מרוצים מהתוצאה. אין כמו להתייעץ אם מישהו שאתם סומכים עליו על מנת לבחור את איש המקצוע המתאים עבורכם. אחרי הכל, היום מדובר באחד מהחדרים החשובים בבית ולכן יש להשקיע לא מעט מחשבה על מנת שיהיה ניתן ליהנות מהחדר לאורך זמן רב!

שיחה עם נציג