סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

טיפים לבחירת בר מים למטבח

אם צריך לציין מהפכה אחת שעברה על המטבח הישראלי, הרי היא נמצאת בדרך כלל על השיש. בר המים נכנס בסערה למטבחים, שלא על מנת לצאת, ומי עוד בכלל זוכר שפעם היינו פותחים ברז ושותים לרוויה. בהמשך סחבנו בקבוקי פלסטיק לרוב, אבל לפני כעשור התקבע בר המים באופן סופי במטבח ומתוכו נמזגים מים קרים וחמים, תוך שהוא דוחק מהמקרר את בקבוקי המים הקרים ואת הקומקום החשמלי מהשיש.

כדי להציב בבית את בר המים המתאים לכם, ובעיקר כדי להימנע מטעויות, מומלץ לשים לב למספר נקודות לפני שמתקינים את בר המים במטבח.

המטבח מעוצב? התאימו לו בר מים

שילוב בר מים למטבח מעוצבודאו כי הבר שאתם מעוניינים בו מתאים לכם, נכון יותר למטבחכם. האם הוא בגודל המתאים למקום אותו אתם מייעדים לו? האם אינו תופס מקום גדול מדי? אם כן, בחרו בר קטן יותר או הציבו אותו במקום אחר. אל תשכחו כי התקנת בר מים כרוכה על פי רוב בקידוח בשיש, ולמרות שניתן לסתום את החור שנוצר, חבל לעשות עבודה זאת פעמיים. על כן, בחנו היטב את מיקומו ואת גודלו.

חשוב לא פחות, לבחור עיצוב נכון – בר מים מגיע במבחר צבעים, וישנם מספר סגנונות ועיצובים למכשירים. התאימו את בר המים שלכם לאופי המטבח, לצבע האריחים וכו’. ככלל, מכיוון שמדובר במכשיר חדש יחסית, הוא אמור להקנות למטבח מראה מעודכן. אם אתם מחפשים לוק אולד-פאשן, התאימו את הצבע הנכון.

הקפידו על איכות

איכות המים – על בר המים שלכם לבצע סינון וטיהור של המים. מדובר בשתי פעולות שונות. סינון פירושו להוציא חלקיקים מיותרים. טיהור – חיטוי המים. לעצם העניין, הקפידו שבבר המים שלכם יש מסנן פחם ונורת UV, שיספקו מים איכותיים ונקיים ביותר.

איכות השירות – הקשר עם ספק בר המים לא נגמר עם קניית המכשיר, ונמשך עם החלפת מסננים ונורות UV, כמו גם תיקונים והחלפות חלקים לכשעולה הצורך. הקפידו שמדובר בספק מוכר ואמין בעל תו תקן ישראלי, והשוו את תחומי האחריות בין היצרנים השונים.

וכמובן – דאגו לבטיחות השימוש

ודאו כי בבר המים יש מנגנון בטיחות או אפשרות לנעול את ברז המים החמים. בכך צמצמתם את האפשרות שילדכם ו/או חבר ייכווה תוך כדי משחק מיותר בלחצני המתקן.

כמו כן בדקו כי במכשיר יש את האפשרויות לספק לכם העדפות אישיות כמו טמפרטורה מוגדרת, כמות מים מסוימת, שתיית סודה, ועוד. ודאו כי ניתן לכוון את המים החמים לרתיחה מלאה – כלומר לטמפרטורה של 100 מעלות צלסיוס.

בחברות –  ולבסוף, כיוון שמדובר בדרך כלל ביחסים לטווח ארוך, בחרו בר מים ידידותי למשתמש, שיהיה נוח להפעלה, נעים למראה ופשוט לשימוש.

 

שיחה עם נציג