סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

כלים שאתם חייבים במטבח שלכם

בין אם מדובר בכותש השום האלגנטי שמעולם לא הוצאתם מהאריזה ובין אם מדובר במגלען הזיתים שקיבלתם במתנה מהדודה שחזרה מיוון, נראה שלכל בשלן חובב יש את כלי המטבח האלה, שעומדים להם על השיש או בארון כאבן שאין לה הופכין, עזובים, מיותמים וחסרי תועלת. במאמר שלפניכם ברצוננו להשאיר את כל הכלים האלו בצד ולהתמקד דווקא בכלים שאתם וכל הבשלנים שמכבדים את עצמם פשוט חייבים להחזיק במטבח, כיוון שאף מטבח לא יהיה שלם בלעדיהם.

קופסאות אוכל איכותיות

אנחנו סמוכים ובטוחים שלא ציפיתם שלפני הכל נזכיר את קופסאות האוכל, אבל האמת היא שמדובר בפריטי חובה עבור כל בשלן חובב או מקצועי. העניין הוא שכשמדברים על קופסאות אוכל, צריך לתת את הדעת לאיכות הקופסאות. אם יש לכם מגירה ענקית שמכילה אינספור קופסאות מסוגים שונים ואחת נוספת שמיועדת למכסים צבעוניים המפוזרים בה בערבוביה, קחו בחשבון שלא לקופסאות האלו אנחנו מתכוונים.

קופסאות אוכל איכותיות הן בראש ובראשונה קופסאות בעיצוב אחיד, כשבגדול מומלץ שתמיד יהיו בנמצא קופסאות משלושה סוגים (קופסאות בנפח של  ליטר, שני ליטר וארבעה ליטר). כמו כן קופסאות איכותיות הן קופסאות שקופות שניתן להכניס למיקרוגל ולמקפיא וכמובן גם לשטוף בקלות. קופסאות המיועדות למטבח המקצועי הן קופסאות שניתן לסדר בצורה מופתית, כיוון שניתן להכניס אותן האחת בתוך השנייה וכך למנוע את הבלגן המוכר.

סכין וקרש איכותיים

לא ניתן להפריז בחשיבות של איכות הסכין וקרש החיתוך כשבגדול מומלץ להחזיק לכל הפחות שני קרשים (את הסיבה לכך תגלו בפעם הבאה שתחתכו פירות על הקרש שעליו חתכתם בצל). המהדרין מחזיקים קרש אחד לחיתוך דגים, שני לבשר אדום, שלישי לפירות וקינוחים ורביעי לירקות. לגבי הסכין, מדובר בעניין אינדיבידואלי, אבל בכל מקרה חשוב להקפיד על סכין באיכות גבוהה וכן מומלץ להצטייד במגנט סכינים, כדי שתקבל את מקום הכבוד לו היא ראויה.

כמו כן מומלץ ביותר לרכוש משחיז סכינים, שופין או אבן משחזת ובכל מקרה לשלוח את הסכין להשחזה מקצועית בהתאם לרמת האינטנסיביות של השימוש. לטובת ניקיון הקרשים מומלץ להצטייד בשפכטל ייעודי לקרשי חיתוך.

מחבתות וסירים

באופן עקרוני אין סיבה שלא תוכלו להסתדר עם סיר אחד ומחבת אחת, אבל גם כאן, חשוב ביותר להקפיד על רכישה של סיר ומחבת באיכות גבוהה. רכישה של סירים ומחבתות באיכות ירודה לא זו בלבד שתאלץ אתכם לרכוש כלים חדשים תוך זמן קצר, אלא שמדובר ברכישה של כלים המזיקים לבריאות.

כלים נוספים

מעבר לכל זה מומלץ ביותר להחזיק בהישג יד גם פותחן יין וקופסאות שימורים, מסננת, קולפן, מלקחיים איכותיים, מסחטת הדרים ידנית, מגררת (פומפייה), מטרפה, מרית (לקקן) ולמשקיענים שביניכם מומלץ להצטייד גם במכלים לרוטב, הנקראים בשפה המקצועית “סקוויזרים” (to squeeze = ללחוץ).

שיחה עם נציג