סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

לתת חיים לחדר ללא מברשת וצבע

להעניק לחדר צבע אינו אומר עוד בהכרח לבישת בגדי עבודה, הצטיידות במברשת גדולה ובדלי צבע. היום ישנן אפשרויות המהוות תחליף לצביעה המלכלכת באמצעות צבע ומברשת. עם זאת, החדר יוצא צבעוני ושמח לא פחות. כך נחסך הצורך בהזמנת אדם מקצועי לצביעה ואף לא לציור על הקיר. התחום של טפטים ומדבקות קיר התפתח מאוד בשנים האחרונות. אמנם טפטים היו אופנתיים מאוד בשנות השבעים אך לאחר מכן עברה תהילתם ובשנות השמונים והתשעים לא נעשה בהם כמעט שימוש. היום הם חזרו באופן משודרג ומתאימים לכל אחד ולכל חדר. אם בעבר היה להם מראה רציני ואפילו קודר היום הם מגיעים בשלל צבעים, ציורים ודוגמאות המתאימים לכל חדר, החל מחדר הילדים דרך חדר השינה ועד לסלון.

מרכז חייו של הילד על קיר החדר

טפטים הם דרך מצויינת בתור דרך לביטוי עצמי של הילד, ביטוי תחביביו ועולמו האישי בחדרו. עבור ילד חובב ספורט ניתן להדביק טפט שעליו מצוייר מגרש כדורגל אשר מדמה את מראהו אחד לאחד כך שהעובדה שנמצאים בחדר ולא מחוץ לבית נשכחת מפעם לפעם. ניתן להדביק גם את תמונתו של מגרש כדורסל, או של סוואנה באפריקה לילדים חובבי טבע והרשימה עוד ארוכה. כאשר מגלה הילד רצון לשינוי ניתן תמיד לקלף את הטפט ולהתחיל מחדש. כך ירגיש הילד בממלכה שלו אשר בה הוא המרכז.

רקע סולידי או תחליף לחפצים

טפטים ומדבקות קיר יכולים להוות חלק מרכזי בחדר אך יכולים גם לשמש כרקע סולידי בלבד. מדבקות נישה, לדוגמה, יכולות להוות תחליף לא רק לצביעה אלא גם להתקנת נישות גבס בהן יהיו מונחים חפצי נוי. אם ישנו אזור בבית אותו הייתם מעוניינים לקשט ולהוסיף לו חיים באמצעות נישות גבס עם חפצי נוי בפנים, לפני שאתם מתחילים בהתקנה בדקו את מדבקות הקיר המהוות תחליף לכך. המדבקות נראות ממש כנישות המוארות באופן אלגנטי ובהן סוגים שונים של חפצי נוי: אגרטלים קטנים, בקבוקוני חול אמנותי, פסלונים וחפצים אשר יתכן שהיה צורך לרכוש. היום, ידוע כי מילוי החדר בחפצים אינו חיובי מבחינה אנרגטית ומדבקות נישה מהוות תחליף מצויין למילוי החדר בחפצים.

אין ספק כי כל התחום של קישוט החדר ויציקת תוכן לתוכו עלה מדרגה בזכות האפשרויות אשר נוספו. שתי האפשרויות המשמשות כקישוט נקודתי או כרקע ניתנות בקלות לקילוף והסרה. ברגע שקצתם בהן ניתן להחליפן או להשאיר את הקיר חלק לאחר מכן.

שיחה עם נציג