סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

היתרונות של חדר ארונות קטן

 עיצוב חדר ארונות נחשב לאתגר לא ממש פשוט המחייב אתכם ליצור תחושה של מרחב במקום כך שיהיה נעים לשהות בחדר מבלי להרגיש כי מדובר בחלל סגור.

כל תנועה חשובה

ככל שהחדר קטן יותר, כך אין את האפשרות לנוע בחופשיות ומכאן בעת עיצוב חדר ארונות כל סנטימטר חשוב. מכאן יש להקדיש את העיצוב לבחינת השילוב בין הצד האסתטי לבין הצד הפונקציונלי- מה נכון להכניס לחדר ומה לא. השילוב בין השניים יוביל לתוצאה הרצויה וישפיע על התחושה. כך למשל, שילוב של ארונות המאפשרים להכניס חפצים רבים וגם בקרבת הקיר מאפשרים לתנועה לזרום.

בעת עיצוב חדר ארונות קטן יש להקדיש מחשבה גם לעניין של ניצול השטחים הריקים כאלה שלא ממש מנוצלים עד הסוף. באמצעות הכנסה של מדפים ניתן להרוויח עוד כמה מקומות אחסון. כמו כן, בעת עיצוב חדר מסוג זה יש לוודא למקום נכנס אור כך שתתקבל תחושה נעימה של חום ובשילוב עם רהיטים מתאימים ניתן להעשיר את החדר ולתרום לאווירה נעימה.

 צבעים

עם התפתחות תחום עיצוב חדר ארונות, ניתן להתייחס גם לצבעים במקום. אם פעם היינו מזמינים נגר ולא ממש מתחשבים בצבעים בחדר אלא רק מתייחסים לנושא האחסון הרי היום דפוס החשיבה הזה נשבר. במקום קטן כדאי להביא בחשבון צבעים שיתנו תחושת רעננות כגון תכלת או ירוק בהיר. צבעים אלו יעניקו לחדר תחושה של קלילות למרות החפצים השונים. צביעת הקירות בצבעים הללו תעניק תחושה טובה ותיצור מקום שנעים להיכנס אליו.

חשיבות החפצים

כפי שנאמר קודם לכן, היום ישנה חשיבות רבה לעניין עיצוב חדר ארונות. חדר זה נחשב לחדר החשוב ביותר בבית ובו ניתן לאכלס כמה שיותר חפצים. מכאן יש חשיבות רבה ליצור חדר נעים אשר יהיה ניתן לנוע במרחב בחופשיות. מכאן יש חשיבות רבה להקדיש מחשבה לגודלם של החפצים בחדר. לא כדאי להעמיס יתר על המידה, היות ועומס עשוי ליצור תחושה לא נעימה.

 קבלת ייעוץ מקצועי

כולנו מסכימים כי חדרי ארונות מהווים פתרון אחסון מצויין לבגדים ושאר חפצים. היות ומדובר במוצר שאינו זול בלשון המעטה, כדאי להקדיש זמן לתכנון נכון. תכנון נכון יכול להוביל אתכם לתוצאה מדוייקת יותר. בעת התכנון יש להביא בחשבון את האנשים המשתמשים בארון- האם כל בני הבית משתמשים בו או רק חלק?

המענה על השאלות הללו יוביל אתכם לקהלת החלטות בצורה הנכונה וכך לא תמצאו את עצמכם משתמשים בארון שאינו מתאים לצרכים שלכם. בעת בניית חדר ארונות העיקרון הוא בבחינת תפיסת החלל. חדרי ארונות קטנים אינם תופסים מקום,אבל לקבלת תוצאה טובה יש לבחון את השתלבותם בחלל החדר.

על מנת שתוכלו ליהנות מחדר ארונות המתאים לצרכים של כל בני הבית ובהתאם לתקציב שנקבע חשוב מאד להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום. קבלת ייעוץ מקצועי עשויה לסייע לכם במקרים בהם אתם מתלבטים במה לבחור. התייעצות עם גורמים מקצועיים תבטיח כי חדרי ארונות שתבחרו יחשבו למוצר מוגמר העשוי מחומרי גלם איכותיים.

היום כאשר התחרות גדולה ובעלי המקצוע מחפשים רק אתכם, כדאי להקדיש מחשבה רבה לבחירת אנשי מקצוע. בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות מהחדר לטווח הארוך. לצורך איתור אנשי מקצוע בתחום ניתן להתייעץ אם אנשים שאתם מכירים או לחפש אנשי מקצוע באינטרנט. היום לכל איש מקצוע יש אתר אינטרנט ובו ניתן להתרשם מעבודתו.

בהצלחה!

שיחה עם נציג