סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

מגוון עיצובים חדשים של מטבחים לשנת 2016

בחירה של מטבח היא לא בחירה קלה ופשוטה אלא תהליך שצריך הרבה מאד מחשבה לפניו, במהלכו ואחריו. המטבח חייב להתאים לבית ולמי שמתגורר בו מבחינת היבטים רבים ולכן ההחלטה אינה קלה או מהירה. בנוסף לכך כיום ישנם עיצובים רבים ומעניינים של מטבחים שעלולים אפילו להקשות עוד יותר על הבחירה מפני אנשים שצריכים לבחור מטבח ימצאו את עצמם במצב שבו קשה להם מאד לבחור ולהחליט והם ירגישו שהם הולכים לאיבוד לנוכח המבחר הגדול והמעניין.

טרנד חדש שהולך ותופס תאוצה בעולם עיצוב הפנים בכלל ובעולם המטבחים בפרט הוא עיצוב על פי הזמנה אישית של הלקוח – כמו למשל מטבחי פשטות. לא חייבים להיצמד לקטלוג או לדוגמאות מסוימות ואפשר להפליג בדמיון ולהגשים הלכה למעשה את המטבח שעליו חולמים. הצבע, הדגם, הסידור הפנימי וכל שיקול אחר הקשור במטבח – נתון לשליטתו המלאה של הלקוח המעצב והוא פשוט יכול להחליט איך הוא רוצה או מצפה שהמטבח החדש שלו ייראה.

מהם הטרנדים העיצוביים של מטבחים לשנת 2016?

כאמור, בשנים האחרונות הולכת ותופסת תאוצה האופנה אשר לפיה ניתן לבחור ולעצב לבד כל סוג של רהיט או כל חדר בבית. תמיד ישנם עלוני פרסומת או קטלוגים שניתן לבחור מהם חדר מעוצב שגם יכלול בדיוק את מה שצריך, אבל אין הכרח וניתן לעצב את החדר כפי שמדמיינים אותו ומצפים ממנו להיראות. כך הדבר גם כשמדובר על מטבחים. דרך מטבחי פשטות אפשר לבחור את סוג המטבח המועדף, את הסידור והארגון הפנימיים שלו וכמובן את סגנון העיצוב.

למרות שלא חייבים לבחור בסגנון עיצוב מסוים ומוגדר מומלץ לעשות זאת על מנת לשמור על קו אחיד שבזכותו כל הפריטים במטבח והאלמנטים השונים הקשורים בעיצוב יהיו בעלי מראה אחיד וייראה כלפי חוץ שמדובר בפריטים שיש ביניהם קו מקשר, הם דומים זה לזה מבחינה חיצונית ולוקחים חלק באותו סגנון עיצובי של המטבח. אלה בעצם החדשות המרעישות שהביאה עמה שנת העיצוב 2016 בעולם עיצוב הפנים בכלל ובתחום עיצוב המטבחים בעיקר.

איך לבחור את המטבח הנכון?

כאמור, כאשר מתחילים את התהליך של עיצוב המטבח צריך לכל הפחות שיהיו רעיונות בראש בנוגע למראה הסופי של המטבח. כאשר מגיעים אל חברה כמו מטבחי פשטות אפשר להיעזר בנציגים הבקיאים בעולם עיצוב המטבחים ויכולים לסייע בהגשמת חלום המטבח הלכה למעשה. כאשר מתייעצים עם איש מקצוע הבקיא בתחום אפשר לקבל ממנו רעיונות נוספות שהלקוח לא חשב עליהם וכך אין הוא כבול לרעיון זה או אחר. מטבחי פשטות מציעים עיצובים המתאימים לכל אחד וגם את העיצובים המיוחדים שיצאו לאור במהלך שנת 2016. תמיד ניתן למצוא עדכנות לצד חדשנות בכל אחד ואחד מהמטבחים המוצעים.

שיחה עם נציג