סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

מטבח כפרי אנגלי

חשיבות עיצוב המטבח לבית

עיצוב הבית מביא עמו שלל יתרונות לחיינו, ראשית הוא משנה לחלוטין את הרגשת הבית והופך את השהות בו למזמינה הרבה יותר. מכיוון שהבית מהווה את המקלט שלנו מחיי היום יום הרי שהעובדה שהשהות בו הרבה יותר מזמינה משמעה למעשה כי איכות חיינו תעלה בצורה דרסטית. לצד זאת עיצוב הבית בצורה אלגנטית משמעו כי אנו נארח בביתנו באווירה טובה יותר ובלב חפץ ושלם וזאת מכיוון שנרגיש גאים בביתנו ובייחודיותו אל מול בתים אחרים. כמובן שמרגע שאתה גאה במשהו הרי שתחושת הסיפוק שלך ממנו עולה גם כן וכך גם במקרה של בית מעוצב. עם זאת נקודה חשובה שיש לשים עליה דגש היא שלא כל חדר בבית בעל אותה חשיבות, כך לדוגמא חדרי המגורים פחותי ערך אל מול סלון הבית או המטבח ועל כן אנו צריכים לתעדף את נושא העיצוב לפי חשיבות החדרים. זוהי הסיבה מדוע עיצוב מטבחים הוא כה חשוב אל מול עיצוב חדרים אחרים ומדוע נרחיב על עיצוב זה בשורות הבאות.

מטבח כפרי למי זה מתאים?

מטבחים כפריים הם למעשה תת קטגוריה של מטבחים והם נחשבים לאחת הדוגמאות המושלמות של מטבחים מעוצבים. אכן, בשנים האחרונות אנו רואים כי יותר ויותר ישראלים משתמשים במונח זה של מטבחים כפריים אך בפועל לא רבים מבינים מה משמעותו ומה יתרונותיו העיצוביים של מוצר זה. בל נתבלבל מטבח כפרי אין משמעו מטבח מיושן כי אם מטבח מודרני המצויד בכל טוב בהתאם לבחירתם של בעלי הבית. המאפיין העיקרי של מטבח כפרי אינו נעוץ בטיב הציוד הנמצא בו אלא בסוג ממנו הוא עשוי, עץ, בנוסף מטבח כפרי לרוב ייעשה בעבודת יד מה שכמובן מוסיף נדבך נוסף לעיצובו המיוחד אשר משפיע על כלל החלל בבית. חשוב לומר כי מטבח כפרי הוא שם גנרי לסגנונות רבים, ביניהם ניתן להזכיר את המטבח הטוסקני, מטבח פרובנס ועוד, אשר כל סגנון שם דגש על חלק אחר במטבח מה שכמובן מביא אותנו לחשיבות התכנון מראש של עיצוב הבית ככל שנחליא מראש מה אנו רוצים במטבח כך התוצאה הסופית תהיה מיוחדת ויפה יותר. בפסקה הבאה נתמקד דווקא בסוג אשר הפך להיות מבוקש מאוד בישראל והוא המטבח האנגלי על סגנונו הייחודי.

מהו מטבח כפרי אנגלי?

מטבח כפרי אנגלי משתייך כאמור לקטגוריה של מטבחים כפריים וזאת מכיוון שגם הוא עשוי מעץ מלא ובעבודת יד איכותית במיוחד. מטבחים מעוצבים לרוב נעשים ברמת גימור גבוהה במיוחד והמטבח האנגלי אינו חריג למגמה זאת, כאשר לרוב הוא נעשה מתוך רצון לשדר קלאסיות ואצילות מסוימות ועל כן הצבעים השולטים בו הם לבן. מכיוון שלרוב המטבח ייעשה בעבודת יד בהתאם לתכנון הראשוני שלנו, הרי שיש מקום להכניס במטבח האנגלי את נגיעותינו האישיות, כגון עיטורים מיוחדים אשר אנו רוצים כי יופיעו על המטבח או את צורתו ומיקומו של כל חלק במטבח. עם זאת צריך לזכור כי נקודה מרכזית במטבח הכפרי האנגלי היא העדינות, החום והרוך אשר עוטפים אותו ועל כן העיטורים והתוספות שלנו אינם יכולים להיות וולגריים מדי ועליהם להשתלב עם מראהו הכללי של המטבח. דבר נוסף אשר מקפידים עליו במטבח אנגלי הוא הרצון מקסם את נוחות העבודה בו ולתת למשתמשים במטבח את אזור העבודה המושלם, כך העיצוב המושלם אינו פוגע ביעילות העבודה מה שהופך סוג מטבח זה למושך עוד יותר. מטבח כפרי אנגלי הוא הפתרון המושלם למי שרוצה לצאת גם עם מטבח יוקרתי, נוח ומאובזר וגם עם מטבח המעוצב ברמה הגבוהה ביותר.

שיחה עם נציג