סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

מטבחים מיוחדים לבית יוצא מגדר הרגיל

בעבר היה נהוג לחשוב שהסלון הוא החדר החשוב ביותר בבית, מקום בו מתרחשים כל האירועים המשמעותיים – אבל בשנים האחרונות עובר מוקד העניינים בלא מעט בתים אל המטבח, שהפך להרבה יותר ממקום שמכינים בו אוכל. בפרט כך הדבר בבתים המצוידים במטבחים מיוחדים, שמכניסים לבית פלפל ולא רק בסלט.

למה כדאי להשקיע במטבחים מיוחדים ?

רבים מאיתנו מבלים לא מעט במטבח במהלך היום, מכינים ארוחה, יושבים לאכול, שוטפים כלים או מכניסים למדיח, מפטפטים בנייד שעונים על אדן חלון המטבח, וגם כשאנחנו משועממים או מרגישים שמשהו חסר בבטן או בנשמה אנחנו מוצאים עצמנו במטבח.

לעיתים המטבח צפוף ומבולגן, מלוכלך או עמוס בכלים, קופסאות וצנצנות, בקבוקים ואריזות, שהרי מדובר על מקום שוקק בפעילות. מצד שני יש למטבח שלכם – יהיה זה מטבח מודרני או קלאסי, מטבח כפרי או סתם מטבח מיושן – את רגעי הזוהר שלו. הזמנים האלו שבהם מסיימים לנקות ולסדר, אחרי יום ארוך של אירוח ובישולים, כלים וארוחות, שבו המטלית נסחטת בפעם האחרונה ומונחת לייבוש על שפת הכיור, ובאנחת רווחה אתם מתבוננים על המטבח המסודר והרגוע – ואם הוא גם מיוחד, הרי שהנחת מרובה פי כמה, וגם כשתשובו אליו למחרת בבוקר תתמלאו שמחה למראה המרחב מרהיב העין.

עיצוב הבית כך שיהיה גם פונקציונלי וגם יפהפה ומפנק, חמים ונעים, הוא ללא ספק משימה למקצוענים ומוטב להיעזר בעת שיפוץ או קניית בית או דירה, באדריכל ובמעצב פנים בנוגע לארגון הבית, לסוג החפצים שאיתם תרהטו אותו, כמו גם לגבי מיקום כל רהיט ורהיט, כל נברשת או גוף תאורה וכדומה.

כשעוסקים בעיצוב הבית או שיפוצו חשוב מאוד שלא לכלות את כל המשאבים על הסלון, כי גם למטבח מגיע יחס חם, אוהב ומשקיעני שכן עיצוב מטבחים הוא ערובה להפיכת הבית למקום בעל אופי וסגנון מחד, ונושם ומלא חיות מאידך.

כשנכנסים לבתים ונתקלים בהם במטבחים מיוחדים, שכל קשר ביניהם לבין הסטנדרט הבנאלי והמאוד משמים של עיצוב המטבח הישראלי הטיפוסי הוא מקרי – אנחנו מתרשמים, ולמען האמת גם טיפה מקנאים ולא יכולים להימנע מהמחשבה “למה אנחנו לא חשבנו על זה קודם?”

מהו בעצם מטבח מיוחד ?

מהו בעצם מטבח מיוחד? הדרך הטובה ביותר להסביר מהם מטבחים מיוחדים היא באמצעות דוגמאות:

קחו למשל את ארונות המטבח – אותם ארונות קיר די מקובלים, עם החלק המסתובב הפינתי לסירים, ועם הסגנון העכשווי של דלתות מאוזנות, ועם המדפים שלהם גלגלים, כבר ראינו הכל… הכל מוכר עד זרא. עכשיו תנו לדמיון שלכם לעוף, ואם אין לכם אחד, חפשו מגזינים של עיצוב שנושאם מטבחים מיוחדים – דמיינו ארונות פרספקס שקופים, דמיינו ארונות צפים, דמיינו ארונות שמוסתרים בתוך הקירות, דמיינו שהכל בכלל במגירות, דמיינו שבמקום שהארונות יהיו על הקירות הם מובנים בתוך שולחן עבודה עצום ממדים שניצב במרכז המטבח.

דוגמה נוספת יכולה להיות ברזים למטבח בצורת חתולים נשלפים, הכוללים טוש ושמגיעים הישר אל הסירים שעל הכיריים… או כיורי מטבח שבתוכם מובנים למשל מסננת לפסטה וקרש חיתוך… ומה בנוגע לצבעוניות המטבח? שוב לבן, אדום, שחור, עץ או מטאלי? מה יקרה אם ארונות המטבח שלכם יהיו מפוספסים בפסטל למשל? מן הסתם פחות קל יהיה לזהות עליהם לכלוך… ואם משטח העבודה יהיה עמוס בציורי קומיקס צבעוניים?

כל שצריך הוא אפילו לא בהכרח תקציב מותרות אלא יצירתיות וראש שאינו מוכן להיכנע לסטנדרטי ולבנאלי והופ – אתם בעליו הגאים של מטבח מיוחד שכיף להיכנס אליו לכל מטרה בכל שעות היום והלילה.

שיחה עם נציג