סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

עופר שבירו מעצב לכם מטבח מלא זכוכית

המטבחים שלנו הופכים מעוצבים יותר ויותר – הן בשל העלייה ברמת החיים שבאה לידי ביטוי בהשקעת משאבים רבים יותר באסתטיקה של המרחבים השונים בבתים שלנו, והן בעקבות המודעות ההולכת וגוברת לחשיבותו של עיצוב הבית ותרומתו לאיכות חיינו. אחד החומרים המשמשים אותנו יותר ויותר בעיצוב מטבחים הוא זכוכית, שמוסיפה לכל מקום בו היא נמצאת בוהק מרשים, תדמית יוקרתית ואסתטיקה גבוהה (כשכמובן חובה להקפיד גם על איכותה, ובעיקר מהבחינה הבטיחותית).

דלתות הזכוכית של עופר שבירו

הפריט הראשון אותו אנו פוגשים כשאנחנו ניגשים למטבח הוא הדלת (אלא אם כן מדובר במטבח הבנוי בקונספט של האופן ספייס, כמובן).

דלת זכוכית למטבח, ובפרט כזו מעוצבת, מבטיחה רושם ראשוני עז והתלהבות מהמרחב עוד לפני שנכנסים אליו. שלל דוגמאות לדלתות זכוכית ניתן למצוא בקטלוג של חברת “שבירו”, אותו הרכיב עופר שבירו (מבעלי החברה)- המגוון הרחב של הדלתות ובפרט מבחינת העיצוב שלהן מבטיח שכל אחד יוכל למצוא דלת המתאימה לבית שלו ולטעם שלו, והאיכות הגבוהה של כולן מבטיח ראש שקט מדאגות.

חיפוי זכוכית למטבח

לצד דלתות זכוכית למטבח פריט פופולארי נוסף הוא חיפוי זכוכית (שגם אותו ניתן למצוא בשלל דגמים בקטלוג שהרכיב עופר שבירו).

חיפויי זכוכית למטבח מקנים לו מראה מודרני להפליא, הם אינם בולעים אור כך שהמטבח נראה מרווח מאוד, הניקיון שמשדרת הזכוכית (שכמובן קל עד מאוד לנקותה) יוצר זרימת אנרגיה נכונה במטבח ובאופן כללי מטבחים שמותקנים בהם חיפויי זכוכית על אחד הקירות או יותר תמיד נראים חגיגיים ומעוצבים.

ניתן כאמור ליהנות מחיפוי זכוכית בשלל צבעים ודגמים כשאופציה נוספת היא התקנת מנורת לד אחורית היוצרת לחיפוי ולקיר כולו מראה מעין “מרחף”.

שולחנות זכוכית

עוד מוצר זכוכית שכיף לראות בכל מטבח הוא שולחן. בפרט מתאים שולחן זכוכית לשמש כחלק מפינת אוכל המהווה לכשעצמה חלק מאופן ספייס עם המטבח, שכן בדרך זו הרהיט המעוצב הוא לא תוספת יפה למרחב אלא גם מבטיח זרימה נכונה בין המטבח לבין שאר חלקי הבית.

מקרר עם ציפוי זכוכית

המלצה נוספת של עופר שבירו היא מקרר עם דלת מצופה זכוכית.

מאחר ששבירו לא עוסקת בשיווק מוצרי חשמל הרי שלא תמצאו בקטלוג שלה מוצר זה, אולם כמובן שניתן להשיג מקררים שכאלה במקומות רבים – מומלץ לעשות זאת דרך חברה רצינית, אמינה, ותיקה ובעלת מבחר גדול של מוצרי חשמל, כך שתוכלו לבחור את המקרר עם ציפוי הזכוכית שהכי מתאים לצרכים שלכם ולטעם שלכם.

דוגמה אחת מיני רבות היא מקרר אלקטרה בעל 3 דלתות (ומקפיא תחתון) שבו דלת הזכוכית ניתנת לציפוי זכוכית הצבועה באדום, אפור, שלג, בורדו, בז’, נירוסטה, לבן ועוד, כך שהתוצאה הסופית מרהיבת עין במיוחד.

איך מבטיחים בטיחות במטבח זכוכית?

בין אם מדובר בחיפוי קיר מזכוכית (צבעונית, מודפסת או טבעית), בין אם מדובר בדלת זכוכית, בין אם זהו שולחן זכוכית ובעצם לגבי כל מוצר שהוא העשוי מזכוכית, חשוב מאוד להקפיד על בטיחות מרבית.

לשם כך יש להקפיד לרכוש אך ורק מוצרים בעלי תו תקן ישראלי, ולהעדיף חברות ויצרנים בעלי שם. מאחר שבמטבח עשוי לעיתים לשרור חום גבוה, יש לשים לב במיוחד כי הזכוכית תהיה עמידה לחום, וכמובן שעליה להיות גם עמידה לחבטות שכן לעיתים תוך כדי הכנת אוכל או אכילה אנחנו עלולים לפגוע באקראי בזכוכית.

עופר שבירו ממליץ להעדיף זכוכית מחוסמת, שהיא חזקה יותר מזכוכית רגילה ובנוסף גם אם היא נשברת הרי שהרסיסים שנוצרים כתוצאה מההתנפצות קטנים מאוד ואינם מהווים סכנה.

שיחה עם נציג