סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

עיצוב גינות עם מטבחי חוץ בבתים פרטיים

בעידן המודרני השקעה בבית ובסביבתו הטבעית היא חלק מהשגרה היומיומית ואופי טיפוח החיים. מראה הבית הפרטי איננו אלא סממן ליחס שבני הבית מעניקים לעצמם. לאחר שנים בהן הבית קיבל את מרכז תשומת הלב העיצובית, נכון להיום גינת הבית היא זו הזוכה להיות המושקעת ביותר בסביבה הביתית. השקעה בגינה הפרטית הופכת להיות הרבה יותר מטרנד חולף: ההבנה כי מראה הבית מבחוץ חשוב לא פחות ממראהו הפנימי הולכת ומחלחלת יותר ויותר בקרב רבים.

עיצוב הגינה כולל אלמנטים רבים. למעשה, מדובר בפרויקט חוויתי שדרכו מגלים רבים את אהבתם לעולם הגינון ולהשקעה בגינה הפרטית. הגינה הפרטית כבר אינה עוד פיסת דשא בה נפגשים חברים או משפחה בשבת: כיום כבר מדובר בפנינת חמד אמיתית הכוללת את כל צרכי הבית לחופשות ולחגים, לשבתות וסתם למנוחה בטבע. לשם כך, מעבר לבריכה קטנה, כסאות שיזוף ושולחן אכילה – מותקן מטבח חוץ המאפשר לנהל את כל הבישול והאכילה מבלי להיכנס הביתה.

לא להתפשר על פחות מתכנון מקצועי

מטבחי חוץ לכל ביתמטבחי חוץ בבתים פרטיים מצריכים תכנון מקצועי של אדריכל מנוסה בתחום. מדובר בהתמחות ספציפית היכולה להשתייך לתחום האדריכלות או לענף עיצוב הגינות. כך או כך ישנה חשיבות מרבית לבחירת איש מקצוע שזוהי ההתמחותו הספציפית והוא מכיר את סוגי התנורים השונים הקיימים כיום, מבין ומתמצא בסוגי התשתיות הנדרשות לצורך הקמת מטבח חיצוני, יכול לאבחן את צרכיהם הייחודיים של בני הבית ולהתאים להם בדיוק את המטבח ההולם את צרכיהם ומספק להם את המענה הייחודי הנדרש.

עיצוב גינת בית בו מתוכנן להיבנות מטבח חיצוני חייבת לקחת בחשבון את הנתונים הפיזיים המשליכים ישירות על עיצוב הגינה. מאחר ואין גבול או חיץ ברור וחד משמעי בין הגינה לבין מטבח החוץ (לבד ריצוף), רצוי לבחור באיש מקצוע המתמחה בשירותי עיצוב גינות וגם בעיצוב מטבחי חוץ. ברוב המקרים אנשי מקצוע אלו הינם האנשים אשר נמצאים בתחום שנים רבות ולמעשה “צמחו והתפתחו יחד עם התחום”. לפיכך, ביכולתם של אנשי המקצוע המנוסים להעניק את המענה המושלם לצרכיהם של דיירי הבית.

שילוב צרכים אישיים

חשוב לקחת בחשבון צרכים אישיים של בני הבית כדוגמת מספר ספות הישיבה, אופי ההתנהלות בגינה, תדירות השימוש במטבח החיצוני, מספר המשתמשים במטבח החיצוני, צרכים של האורחים, מידת הטכנולוגיה הרצויה במטבח, האם יש צורך בספות או ברהיטים נוספים לשילוב באופן קבוע במטבח החיצוני? כל אלו הינן שאלות אותן איש המקצוע צריך לברר טרם עיצוב גינה בה מתוכנן מטבח חיצוני

שיחה עם נציג