סניפים

התקשרו *6158


מרכז לוגיסטי – מפעל ומשרדי החברה שלמה בן יוסף 17 חיפה

שלמה בן יוסף 17 חיפה

טלפון: *6158

פקס: 04-6158633

samgaloffice@gmail.com


אולם תצוגה חיפה

שדרות ההסתדרות 20

שדרות ההסתדרות 20

טלפון: 04-6158650

פקס: 04-8764558

samgalhaifa@samgal-c.com


אולם תצוגה הרצליה פיתוח

הסדנאות 10

הסדנאות 10

טלפון: 09-9549694

פקס: 09-9518441

samgalh@samgal-c.com


אולם תצוגה ראשון לציון

אליעזר מזל 4

אליעזר מזל 4

טלפון: 03-6158800

פקס: 03-6426527

samgalr@samgal-c.com

 

עיצוב פנים לחדרי ילדים

ידוע לכולם שהמטבח בבית הוא החדר החשוב ביותר לכל המשפחה, מקום המפגש של ההורים והילדים בכל בוקר לפני הפיזור לגנים, לבתי הספר ולעבודה, מקום המפגש של כל בני המשפחה (בעיקר של הילדים) בכל יום בשעות הצהרים בארוחה או בדרך לחדר הפרטי או לחדר הטלויזה /לסלון, ובשעות הערב לארוחת ערב משפחתית שכל כך חשובה מבחינה תזונתית, ועוד יותר מבחינת המשפחה כיחידה אחת.

החדר שחשוב באותה מידה הוא חדר הילדים, כולנו יודעים שביתו של אדם הוא מבצרו, ובכן, חדר הילדים הוא המבצר של הילד או הילדים שגרים בו, ברמה האישית הילד לומד ומקבל את ערכיו בתוך ביתו ובתוך חדרו שלו לכן חשוב מאוד לכל הורה לדאוג לחדרם של ילדיו מכל הבחינות.

חדר הילדים לא חייב להיות מעוצב במלואו, מה שכן, עיצוב פנים לחדרי ילדים יכול להיות חלקי ולעשות שינוי מהותי בנראות החדר, בתחושת הילד או הילדה כלפי החדר ובתוכו, לבטחון הילד ולביסוס ערכים של שמירה על רכוש, כיבוד ואירוח האחר, גבולות, בטחון אישי ומשפחתי ועוד… לכן עיצוב פנים של חדר ילדים כל כך חשוב גם אם אינו נדרש על ידי הילדים.

עיצוב פנים של חדר הילדים אפשרי גם על ידי פריטים משלימים, באמצעותו אפשר לממש פנטזיות ורצונות של הילד, פריטים משלימים כמו טפט נסיכות או פיראטים ,תמונות של חיות צבעוניות (או איורים) כשלכל טפט בחר הילדים או תמונה שתלינו ניתן למצוא בד תואם עבור הוילונות, הכריות או האהיל שבחדר.

באמצעות טאצ’, ידע וניסיון אפשר לייצר תהליך של עיצוב פנים לחדר ילדים שיהיה חיבור ושילוב של פריטים משלימים לריהוט תוך התאמה נכונה של מימדי החדר לריהוט הקיים ולריהוט החדש, למיקום הדלת, שקעי החשמל, החלון שבחדר (לעיתים גם לנוף הנשקף מהחלון בחדר הילדים) כאשר קו עיצובי מקשר יכול להיות גוונים וצבעים.

השינוים שאפשר לראות הם מיידיים

כמו לאחר רכישת מטבח חדש, כך גם לאחר עיצוב פנים לחדר הילדים, יהיה תהליך של למידה וחניכת החדר החדש, הילד או הילדה יתרגל למעמד החדש שלו בבית, יראה שהוא עצמו חלק בלתי נפרד וירגיש את זה, הבטחון האישי של הילד יעלה והוא ירגיש נוח להזמין אורחים ובכלל לחלוק את מה ששלו עם אחרים.

הילדים שלנו הם הבייבי שלנו! בזה אין ספק, נרצה לתת להם את הכלים לצאת לעולם בטוחים וחכמים, בריאים ושלמים. הבית הוא המבצר שלנו ושלהם, חדר הילדים הוא האיזור של הילד בבית וצריך להיות בנוי ומעוצב על פי אופי ונוחות הילד או הילדה הגרים בחדר. כאמור, ניתן לבצע תהליך של עיצוב חדר הילדים באופן עצמאי, או לגשת למומחים, להגדיר מטרות, תקציב ולו”ז ולייצר לילד או לילדה חדר ילדים שיהיה מקור לבטחון (חברתי ומשפחתי) ולמידה עבור הילד.

מוגש על ידי יו יו ילדים, עיצוב פנים לחדרי ילדים ונוער.

שיחה עם נציג